HLASNI PRO MĚ

tu pro NICOOL (GO)
tu pro NICOOL (GO)
tu pro NICOOL (GO)
tu pro !.*Ni[CooL]*.!
3 . kolo (
GO)
tu pro !.*Ni[CooL]*.!(Go) Nově

POZASTAVENO
1.6-31.7
Listopad 2008

vtip

30. listopadu 2008 v 12:39 vtipy
Manželka stojí večer před zrcadlem a brečí,manžel leží naproti v posteli a poslouchá,,Ksicht samá vráska,kozy vytahané, prdel jako vyždímanej pomeranč,křečové žíly,vlasy jak pochcanou slámu..jsem odporná"..Celá zoufalá se obrátí na manžela."řekni mi prosim tě něco pozitivního,a z pelechu se ozve:"Na svůj věk máš výbornej zrak.."

P!nk

30. listopadu 2008 v 12:24 Osobnosti
POVOLÁNÍ:ZPĚVAČKA
VĚK:29
DATUM NAROZENÍ:8.9.1979
MÍSTO NAROZENÍ:DOYLESTON,PENNSYLVANIA,USA
ZNAMENÍ:PANNA


P!nk se skutečně jmenuje Alecia Moore.Narodila se Jamesovi a Judy Moorovým.Mladá P!nk si velmi zamilovala hudbu a pokud nemusela mluvit, tak raději zpívala.Ráda chodila do Philly klubu místo, které jí umožnilo vyjádřit sama sebe zpěvem a tancem.Ve třinácti se seznámila s populárním tanečníkem z Philly klubu,se kterým začala tancovat a zpívat s jeho rapovou kapelou ,,Schools of Thought".

Ve čtrnácti složila svou první písen.Psaním písní vyjadřovala své pocity, které získala během svého dětství a dospívání.Každý pátek večer navštěvovala klub Fever,kde zažila svých 5 minut slávy.

50.MADONNA

29. listopadu 2008 v 14:04 Osobnosti
¨Nezkrotná na veřejnosti-nejidtá v soukromí-závislá na slávě-,,fikaná holka"-žárlivá milenka-vězen své minulosti i sváho těla-tvrdá -nesmírně ctižádostivá-zranitelná holka-skvělá obchodnice-ve vší tichosti štědrá-milující matka-nezdolný živel-to všechno je MADONNA

kachna

29. listopadu 2008 v 13:31 | nikolka |  referáty
ŘÁD-Vrubozubí
KACHNY
Mají velký plochý a na okraji vroubkovaný zobák.Mezi třemi prsty na noze je plovací blána.Jsou to ptáci všežraví, vázáni na vodu.Mají velmi husté prachovém peří.Nad posledním ocasním obratlem mají dobře vyvinutou kostrční žlázu.Mastný sekret této žlázy je zobákem roztírán do peří.Je tak zabráněno jeho smáčení.

KACHNA DIVOKÁ
Můžeme jí spatřit i ve městech od října do května.Samice si staví hnízdo v rákosí a v klidných nerušených místech Vylíhlá mládata vodí pouze samice.Mládata sama vyhledávají potravu.Jsou to ptáci nekrmiví.Kachna divoká je stálá i stěhovavá.Část kachen odlétá,část jich u nás zazimuje.
Nohy má kachna divoká posunuty směrem dozadu.Na souši se proto pohybuje kolébavou chůzí.Z kachny divoké byla vyšlachtěna kachna domácí .Chováme ji především pro maso.

slovnik pubertaka

29. listopadu 2008 v 11:24
BUZER LIST-žákovská knížka
CHCANEC NEČEKANEC-mám na mále
MÍT HUBU KOLEM HLAVY-hodne se smát
ČEPIČÁŘ-pomalý důchodce za volantem
HÁROŠI-děti
KRTEK-metro
PUCHEJŘ-slunce
HULIBRK--teplous
NAKRM UCHO-svěř se
PRDĚT DO HLÍNY-být mrtví
MAREŠ-kožich
HODIT BOK-zatancovat si
VOPRUZOV-škola
TCHÝNĚ-člověk na zabití
HŮLKOPLAZI-důchdci
VNUCOVÁK-leták
ČUCHOMETR-nos
ROZHODIT KOUTKY-rozesmát se
BEJBYDLO-dítě
BEJČIT-dělat p***

KOMENTÁŘE POSÍLEJTE NA:alokinky-blog@seznam.cz

dik

obrové z dřungle

22. listopadu 2008 v 21:11 | alokinka |  referáty
Indický nebo africký?
Sloni jsou největší suchozemští savci a dělí se na dva druhy-slony indické a slony africké. Indičtí sloni, keří jsou ve srovnání s jejich obrovskými africkými příbuznými menší, obývají indické džungle a lesy. Poznáte je také podle menších uší, kulatého hřbetu a dvou hrbolů na čele.

Madonna

22. listopadu 2008 v 20:42
Nezkrotná na veřejnosti-nejistá v soukromí-závislá na slávě-,,fikaná holka"-žárlivá milenka-vězňsvé minulosti i svého těla-tvrdá-nesmírně ctižádostivá-zranitelná-skvělá obchodnice-ve vší tichosti štědrá-milující matka-nezdolný žível-to všechno je MADONNA